Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ovaal schilderij. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Twee ovale schilderijen. Interieuren met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
J. Holmer. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodem op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.
Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Han van Meegeren. 1889 - 1947. Gezichten studie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 21 cm. In goede staat.
Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas van Wissen. 1866 - 1954. Herderin bij schapen. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.
Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
J.R. Gelibert. 1887. Wandelaar op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.
H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.
Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Alexandre. 20e Eeuw. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Pierrot. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Herenportret. Verso E. Grillow. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x 54 cm. In goede staat.
Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
E. Mever. Circa 1900. Vrouw in landschap met Amor. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.
Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met emaille en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser, 1939. 1884 - 1970. Groot impressionistisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.
Marjolijn van den Assem, 1997. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.
Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Miedema. 1870 - 1952. Hollands melkmeisje bij zonnig dorp. Olieverf op tegel. Afmeting: H 44 x B 30 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.
Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Hollands landschap met koeien en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Jacoba Willem Gruyter. 1856 - 1908. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Moritz Wimmer. Duitse School. 1920. Havengezicht, Danzig in de winter. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.
Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.