Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Vrouw met koffiemolen
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijke restsignatuur. Circa 1900. Vrouw met koffiemolen en kat in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 22 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Resultaat: 150 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

J. Meerman, Skutsjes op meer
Resultaat: 150 EUR

J. Meerman. Skutsjes op meer. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Resultaat: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Oosters stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit, 1967. 1934 - . Oosters stadsgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Oosters landschap
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit, 1963. Oosters landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

H. Poeder, Hollands landschap met koe bij schuur
Resultaat: 140 EUR

H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Vrouwenfiguur
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.

Cornelisz, Stilleven met oesters
Resultaat: 140 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Art Deco dames portret
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd, rechts bovenin. 1937. Art Deco dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Resultaat: 140 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Louis Stutterheim, Poldergezicht
Resultaat: 140 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met kat
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven Roemer bij kaarslicht
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Cornelisz, Citroen en Roemer
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 130 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

3x Jan Toorop, Religieus
Resultaat: 120 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.

B. Rijnders, Stilleven, moederpoes met kittens
Resultaat: 120 EUR

B. Rijnders. 20e Eeuw. Stilleven. Moederpoes met kittens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 67 cm. In goede staat.