Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Hippolyte van Soom. 1856 - 1922. Belgische School. Landschap met boerin en rivier. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Platbodems op zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Drentse boerderij met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram H.J.G. Circa 1920. Veen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Hub. Brouwer. '47. Damesportret in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 52 cm. In goede staat.
Wollhoff. Circa 1930. Dorpsstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
F. Morgan. Engeland. Handwerk schilderij gemaakt van zijde. Spelende kinderen in tuin. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met diverse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Anna Kerling. 1862 - 1955. Bergdorp. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
L. v.d. Poll. Tweede helft 20e eeuw. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
Corneille '97. 1922 - 2010. Nr. 96/250. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.
J.K. Veerman. 1907 - ? Koeien in landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Franse School. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Poortje bij Elburg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 14,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.
K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.