Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pierre Comba, Mediterraans landschap 1037
Pierre Comba, Mediterraans landschap
Startprijs 350 EUR
Jerre Hakse, Landschap Portugal 1044
Jerre Hakse, Landschap Portugal
Startprijs 350 EUR
E. Mever, Vrouw in landschap met Amor 1055
E. Mever, Vrouw in landschap met Amor
Startprijs 350 EUR
Alexandre, Figuren in tuin 1072
Alexandre, Figuren in tuin
Startprijs 350 EUR
Daan Mühlhaus, Eendenfamilie langs waterkant 1132
Daan Mühlhaus, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 350 EUR
Victor Bauffe, Poldergezicht 1178
Victor Bauffe, Poldergezicht
Startprijs 350 EUR
Chris van Dijk, Strandgezicht met figuren 1271
Chris van Dijk, Strandgezicht met figuren
Startprijs 350 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1340
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 350 EUR
W. Bos, Rotterdams havengezicht 1012
W. Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1035
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje
Startprijs 400 EUR
H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht 1089
H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startprijs 400 EUR
J.R. Gelibert, Wandelaar op zandpad 1095
J.R. Gelibert, Wandelaar op zandpad
Startprijs 400 EUR
Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs 1106
Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startprijs 400 EUR
Paar Russische ikonen 1439
Paar Russische ikonen
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesig., Vrouw zittend aan strand 1131
Onduid. gesig., Vrouw zittend aan strand
Startprijs 420 EUR
C. Verschuur, Boerin met schapen 1233
C. Verschuur, Boerin met schapen
Startprijs 420 EUR
A.H. Koningh, Landschap met figuren 1394
A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startprijs 420 EUR
Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld 1007
Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld
Startprijs 450 EUR
M. Sander? Berglandschap met bergmeer 1018
M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startprijs 450 EUR
Emma Hönig Vestator, Dame met putti 1062
Emma Hönig Vestator, Dame met putti
Startprijs 450 EUR
T. van Wissen, Herderin bij schapen 1103
T. van Wissen, Herderin bij schapen
Startprijs 450 EUR
H.J. Pauwels, Havengezicht Rotterdam 1184
H.J. Pauwels, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 450 EUR
Gerard Krol, Twents landschap 1334
Gerard Krol, Twents landschap
Startprijs 450 EUR
J. Akkersdijk Fecit, Figuren bij haard 1019
J. Akkersdijk Fecit, Figuren bij haard
Startprijs 500 EUR