Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Bouter, Hollands landschap 1023
P. Bouter, Hollands landschap
Startprijs 500 EUR
Ger Meinema, Opwinding in de slaapkamer 1029
Ger Meinema, Opwinding in de slaapkamer
Startprijs 500 EUR
Pierre Comba, Infanteristen langs de kust 1038
Pierre Comba, Infanteristen langs de kust
Startprijs 500 EUR
Pierre Comba, Infanteristen bij bergdorp 1039
Pierre Comba, Infanteristen bij bergdorp
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, Bloemstilleven 1068
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen 1069
Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen
Startprijs 500 EUR
Willem Heijtman, Strandgezicht 1136
Willem Heijtman, Strandgezicht
Startprijs 500 EUR
Onduidelijk, Damesportret 1204
Onduidelijk, Damesportret
Startprijs 500 EUR
Russische feestdagen ikoon 1445
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 500 EUR
Russische feestdagen ikoon 1443
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 550 EUR
H.J. Wijngaard, IJssel gezicht 1183
H.J. Wijngaard, IJssel gezicht
Startprijs 600 EUR
Russisch ikoon, Aartvader Jacob 1441
Russisch ikoon, Aartvader Jacob
Startprijs 600 EUR
E. Koster, Landschap bij avond 1017
E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 650 EUR
L. van der Vlist, Riviergezicht 1179
L. van der Vlist, Riviergezicht
Startprijs 650 EUR
Collectors item Guillaume Corneille 1986 1380
Collectors item Guillaume Corneille 1986
Startprijs 700 EUR
S. van Voorn Boers, Stilleven 1130
S. van Voorn Boers, Stilleven
Startprijs 750 EUR
Russisch ikoon, Maria met kind 1440
Russisch ikoon, Maria met kind
Startprijs 750 EUR
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad. 1021
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 800 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap 1253
Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap
Startprijs 800 EUR
German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers 1010
German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers
Startprijs 950 EUR
J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw 1064
J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw
Startprijs 1.000 EUR
Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1022
Evert Moll, Rotterdams havengezicht
Startprijs 1.250 EUR
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren 1028
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren
Startprijs 1.250 EUR
A.J. van Driesten, Riviergezicht 1163
A.J. van Driesten, Riviergezicht
Startprijs 1.250 EUR