Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren sieraden + doosje
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met een ovale biedermeier broche, 2 breipendoppen en een klein rond pillendoosje met scharnierend deksel en graveerwerk. Diverse gehaltes. Totaal ca 36 gram. In goede staat

Gouden broche met granaat
Resultaat: 200 EUR

Antieke geelgouden streekbroche, 750/000, met granaat. Vierkante streekbroche, gemaakt van een sluiting, versierd met filigrain en knoppen. In het midden bezet met een vierkant gefacetteerde granaat. ...

Gouden broche, ring en hanger
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden broche, hanger en ring. Gouden staafbroche met een lichtblauwe steen, 63mm, en een hanger rechthoekige lantaarn met 4 rode en 4 groene cabouchon geslepen stenen, 11x11x22mm. beiden 585/000....

Bloedkoralen collier met gouden slot
Resultaat: 120 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met verlopende ronde kralen bevestigd aan een ovale gouden sluiting met koraal. tevens voorzien van een veiligheid. ø4-6,5mm. len...

Streekgesp, sigarenpijpje en armband bijbelslot
Resultaat: 60 EUR

Lot met een zilveren gesp, sigarettenpijpje en een armband van een bijbelslot, diverse gehaltes. Zilveren gesp in knoopvorm met twee delen gemaakt uit een rand met knopjes en getorste en bewerkte rand...

2 Zilveren horlogekettingen
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren horlogekettingen, één ketting, 833/000, met dierenkop en 2 rijen met oogjesschakel en een ketting, BWG, met 3 zilver vergulde elementen en 4 rijen gourmetschakel. Beide kettingen zijn vo...

Witgouden collier met sterhanger en diamant
Resultaat: 325 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn palmiercollier met daaraan een hanger in de vorm van een ster volledig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø 10 mm. lengte...

Collier van rozenkwarts met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Collier van rozenkwartskralen, rond model en cilindervormig gefacetteerde model, ø9mm, om en om, bevestigd door middel van 2 geribde gouden bollen aan een geelgouden bolsluiting, ø 7mm, met ribdecor....

Gouden ring met bolsewiek diamant
Resultaat: 425 EUR

Gouden ring, 580/000, met diamanten. Ring met een slag en in het midden voorzien van een bolsewiek geslepen diamant, 0,60 ct, SI-P, In de rand om de diamant zitten aan weerskanten 14 geslep3en diamant...

6 Gouden bandringen
Resultaat: 350 EUR

Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilveren sieraden, 833/000, met 2 gespen, een deel van een bijbelsot, dubbeltjesarmband, diverse stukken jasseroncollier, een koordcollier met munthanger en twee rouwbroches. zilver ca 128 gram. ...

Gouden ring met camee
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een ovale sierlijke zetkast bezet met een schelpcamee. Breedte kop 21 mm. ca 3,2 gram. ø 56. In goede staat

Witgouden creolen
Resultaat: 150 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat

Omega horloge
Resultaat: 200 EUR

Stalen Omega horloge voorzien van metalen band. ø kast 34 mm. Werkend, mechanisch.

Zilveren armband met diamant
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw

Parelcollier multicolour groot
Resultaat: 40 EUR

Collier van parels met magneetsluiting. Collier van parels vervaardigd uit organisch materiaal, met groen, grijs en blauwtinten, en bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. ø 16mm. lengte 48 cm. ...

Gouden collier & hanger
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden collier met hanger en horlogeketting met gouden elementen, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een zeskantige hanger versierd met knopjes en een parel en een nylon horlogeketting voor...

Zilveren armband gekleurde zirconia's
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met gekleurde zirconia's. Armband met staafjes van zilver met ronde zetkasten bezet met witte, blauwe en champagne-kleurige zirconia's. ø 4,5mm. lengte 20-25 cm. ca 9,1 gram...

Zilveren armband lila zirconia's
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tennisarmband, 925/000, met zirconia's. Armband volledig bezet met lila-kleurige zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. breedte 3 mm. ca 9,5 gram. Nieuw

Gouden streekbroche
Resultaat: 170 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, rond gecontourneerd model versierd met knoppen. ø 36mm. ca 7,7 gram. Klein gaatje in het midden van de broche, verder in zeer goede staat.

Armband met 1/2 guldens
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband gemaakt uit 1/2 guldens. De middelste munt is voorzien van een gravure: JB 38-26/5-39 PP. De armband heeft een veeroog als sluiting. Breedte 22 mm. lengte 21 cm. ca 40 gram. In goede...

Witgouden ring met saffier, confetti
Resultaat: 450 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat

Lot sieraden
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.

Witgouden ring met saffier, confetti
Resultaat: 450 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,1 gram. In goede staat