Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta tijger. Gesigneerd Richter + Nr. 2962/14 + gesetzl. geschützt. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 28 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Antieke bronskleurige terracotta buste op zwart marmeren sokkel. Door J. Carli. Nr. 2249. Circa 1900. Chip neus. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Groot Keniaans gepolychromeerd figuur. Kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met vergulding. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote bronzen tijger met welp. Naar Bayre. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Bronzen tortelduif op marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Liggende leeuwen op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gesneden uil met beschilderde ogen. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen eekhoorn op zwart marmeren boekensteun. Gesigneerd A.C. Weinmann. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met jockey accessoires. Hond en rat. Circa 1900. Afmeting: 18 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 31 cm. In goede staat.
Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken Schwarzwalder uil. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.