Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren reiswekker
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...

18e Eeuws horloge
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht
Resultaat: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm.
Resultaat: 700 EUR

Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Twee Sevres-stijl vazen, H 113 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen vazen met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 24 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Antiek tempelfiguur in schaduwbox
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari knobbelvazen, H 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese penselenvazen, H 28,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kopjes Ø 7,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Gouden herenring
Resultaat: 650 EUR

Geel- met witgouden herenring, 750/000. Zegelring met een rechthoekig gecontourneerde plaat, aan de zijkant versierd met een rolexschakel met witgoud. breedte 11 mm. ø 64. ca 7,3 gram. Nieuw.

Gouden ring met diamant/baquette
Resultaat: 650 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Rijring met prinses, baquette en briljant geslepen diamanten. Breedte 6,5 mm. ø 54. ca 5,4 gram. Nieuwprijs ca € 4350,-. In goede staat

Corneille, Fantasie voorstelling
Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.

Corneille, Fantasie voorstelling
Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Resultaat: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse zondagskoets, 1900
Resultaat: 650 EUR

Antieke Duitse zondagskoets met patent naven. Lühr Oldenburger Wagenfabrik. Circa 1900. Dichte koets met achter-instap, compleet met dissel. Lichte spoor van wormbeval. In goede staat/functioneel. Afm...

Antieke revolver, L 31 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Kapitale Franse beeldenkast, 1880
Resultaat: 650 EUR

Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.

Piano kruk (schelpvorm)
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.