Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 750/000, mechanisch voorzien van een rechthoekige kast met afgeronde hoeken. 24x28mm. Bevestigd aan een lerenband. Kastnummer: 30.0160. 352/ 048M587. Werkend. Wat draagsporen,...
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Dameshorloge, Omega Constellation, staal met goud, voorzien van een parelmoer wijzerplaat. Het horloge heeft een gouden lunette met romeinse cijfers. Breedte horloge 25 mm. kastnummer: 56652259. Wat ...
Twee kristallen dekselcoupes op zilveren voet. Twee coupes met omgeslagen rand met amandelslijpsel, voorzien van een deksel en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. 833/000. ø16x26cm. In...
Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...
Stel Empire sterling zilveren zoutstrooiers 925/000 met afschroefbare strooidop. Met glazen binnenpotjes. Afmeting: H circa 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 835/000, rond gecontourneerd model met ribbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, ø23x2cm. ca 225 gram. In goede staat
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.