Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Achtkantig geslepen flacon met zilveren bolle dop voorzien van een rand met puntjesdecor, ø7x12,5cm. Kleine chip lands de onderrand. In ...
Geelgouden kruis, 585/000, met spinel. Opengewerkte broche met gekrulde bewerking en in het midden voorzien van een zetkast bezet met een gefacetteerde blauw spinel. 57x37mm, inclusief oog. ca 6,1 gra...
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Stel zilveren kandelaren, 830/000, 4 lichts, art deco, op een ovale voet met een zeskantig licht. 31x11x18cm. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund. Voorzien van gevulde voet. Brutogewicht ca 1179 gr...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
Twee kristallen dekselcoupes op zilveren voet. Twee coupes met omgeslagen rand met amandelslijpsel, voorzien van een deksel en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. 833/000. ø16x26cm. In...
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Stel Empire sterling zilveren zoutstrooiers 925/000 met afschroefbare strooidop. Met glazen binnenpotjes. Afmeting: H circa 8 cm. In goede staat.