Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...
Geelgouden kruis, 585/000, met spinel. Opengewerkte broche met gekrulde bewerking en in het midden voorzien van een zetkast bezet met een gefacetteerde blauw spinel. 57x37mm, inclusief oog. ca 6,1 gra...
Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Achtkantig geslepen flacon met zilveren bolle dop voorzien van een rand met puntjesdecor, ø7x12,5cm. Kleine chip lands de onderrand. In ...
Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Stel zilveren kandelaren, 830/000, 4 lichts, art deco, op een ovale voet met een zeskantig licht. 31x11x18cm. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund. Voorzien van gevulde voet. Brutogewicht ca 1179 gr...
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee kristallen dekselcoupes op zilveren voet. Twee coupes met omgeslagen rand met amandelslijpsel, voorzien van een deksel en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. 833/000. ø16x26cm. In...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Stel Empire sterling zilveren zoutstrooiers 925/000 met afschroefbare strooidop. Met glazen binnenpotjes. Afmeting: H circa 8 cm. In goede staat.
Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.