Junghans herenhorloge, solar, Bionic met een zwart bewerkte wijzerplaat. Voorzien van een stalenband met vlindersluiting. Enkele gebruiksporen, verder als nieuw. ø 39 mm. ca 21 cm.
Oude messing scheepsklok + barometer. Merk: Observer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 14 cm.In goede staat.
Antieke Weense geëboniseerde snaarregulateur. Schutzmarke W.C. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Duitse Hermle pendule. Notenhout met messing. Repetitie slagwerk op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Zware messing Hour Lavigne bureauklok in renaissance-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Klein fijngeknoopt Perzisch bidkleed van zijde met floraal decor. Afmeting: 86 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Twee antieke fayence polychrome knobbelvazen met floraal decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing steengoed. 1x Trekpot in pompoen-vorm. 1x Theebus, gemerkt. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.