Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japanse schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,6 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas, H 92 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm.
Startprijs 60 EUR

Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Imari
Resultaat: 70 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari dekselpotten
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Satsuma vaas, H 63 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Satsuma vaas met krijger/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Chip bovenrand. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.

Drie delen divers
Resultaat: 1.300 EUR

Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, H 21 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees verguld bronzen boeddhistisch figuur met polychromie. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vissenkom Ø 37 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vissenkom met floraal decor rondom. Zes tekens bodemmerk, met binnenin karper in vijver afgebeeld. Afmeting: H 16 x Ø 37 cm. In goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak tempelhond
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met vijver/vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal met zilveren beugel Ø 17,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese blanc de chine vaas, H 45 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen blanc de chine vaas met kraanvogel decor + signatuur. Afmeting: H 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.