Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.