Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.