Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...
Geelgouden kruis, 585/000, met spinel. Opengewerkte broche met gekrulde bewerking en in het midden voorzien van een zetkast bezet met een gefacetteerde blauw spinel. 57x37mm, inclusief oog. ca 6,1 gra...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Gouden collier met bollen, 585/000. Roodgouden slangcollier met 2 geelgouden, 2 witgouden bolletjes en in het midden een groot roodgouden bolletje. 6 mm. 45 cm. ca 9,0 gram. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een broche en armband in biedermeierstijl, collier met hanger, oorclips met metalen clips, en een rond koningscollier, enkele oogjes ontbreken. ca 107 gram. In goede staat
Perzische armband uit geelmetaal voorzien van rechthoekige schakels gevuld met parelmoeren elementen voorzien van handgeschilderde voorstellingen Voorzien van bakslot. lengte 18,5cm. Breedte 2,5cm. I...
Witgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloem bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 ct. Grootte 19x19mm. ca 4,0 gram. In zeer goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke bolle ring met een geelgouden element bezet met een briljant geslepen diamant. Merk Niessing. Breedte 3-7mm. ø 55. ca 2,7 gram. In goede staat
Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.