Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.
Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.
Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Lot van 10 stuks oud speelgoed. Duitsland. Bestaande uit; Vier kleine poppen van porselein/papier maché. Drie verzwaarders met porseleinen damesbustes. En een poppenwieg met pop (replica) Simon & Halb...
Zes antieke Duitse papier maché poppen met kleren. Divers. Circa 1930. Afmeting: 45 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.