Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes Chinese miniatuur vaasjes, H 6 - 9 cm.
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 9 cm. In matige staat.

Garderobe met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met mandarijn decor. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Startprijs 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp, H 59 cm.
Startprijs 250 EUR

Franse porseleinen tafellamp met brons. Handbeschilderd met goud en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilige figuren
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Chinese Celadon olifant
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups, H 3,5 x Ø 8,2 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Yongzheng vaas, H 17 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm.
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.

3-Delig antiek kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek keramieken kaststel met floraal decor. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

18x Diverse antieke gewichten
Resultaat: 40 EUR

Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een broche en armband in biedermeierstijl, collier met hanger, oorclips met metalen clips, en een rond koningscollier, enkele oogjes ontbreken. ca 107 gram. In goede staat