Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse bureauklok, hout + messing met spoorweg- horloge-uurwerk. Gesigneerd op de platine House Marlborough. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlichtklok. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Haarlijn bodem + bovenrand. Afmeting: H 19,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.
Hollandse gepolychromeerde bank met annotatie 1764. Afmeting: 45 x 88 x 29 cm. In goede staat.
Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Vijf delen antiek Chinees porselein. (1) Familie Rose krekeldoos. (2) Familie Rose dekseldoos, haarlijn. (3) Drie capucijne kopjes, waarvan één beschadigd. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...