Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...

B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh
Startprijs 240 EUR

B. Retaux. 1947 - . Franse School. Dorpsstraat Marrakesh. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (8x)
Resultaat: 70 EUR

Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...

Perzisch kleed, 161 x 112 cm.
Resultaat: 190 EUR

Oud Perzisch kleed. Bont. Floraal/vogel decor. Afmeting: 161 x 112 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Startprijs 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

3x Divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startprijs 200 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 6.800 EUR

Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startprijs 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

2x Antiek tempelfiguur in schaduwbox
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

Twee glas-in-lood raamhangers
Resultaat: 180 EUR

Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.

Monogram + 1960, Barbara Streisand
Startprijs 480 EUR

Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Resultaat: 200 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.