Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Twee zilveren Djokja klembanden, 800/000. breedte 55 mm en 40 mm. Totaal ca 62,5 gram. In goede staat
Zilveren collier, 835/000, en hanger, 925/000, met edelstenen. Slangcollier met daaraan een ruitvormige hanger bezet met turkoois, tijgeroog, amethist, lapis lazuli en koraal. 46x64mm, ø collier 3 mm....
Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.
Gouden collier met bollen, 585/000. Roodgouden slangcollier met 2 geelgouden, 2 witgouden bolletjes en in het midden een groot roodgouden bolletje. 6 mm. 45 cm. ca 9,0 gram. In goede staat
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een broche en armband in biedermeierstijl, collier met hanger, oorclips met metalen clips, en een rond koningscollier, enkele oogjes ontbreken. ca 107 gram. In goede staat
Perzische armband uit geelmetaal voorzien van rechthoekige schakels gevuld met parelmoeren elementen voorzien van handgeschilderde voorstellingen Voorzien van bakslot. lengte 18,5cm. Breedte 2,5cm. I...