Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antieke tegels (22x)
Resultaat: 225 EUR

Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)
Resultaat: 325 EUR

Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht
Resultaat: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Startprijs 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Startprijs 250 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren
Startprijs 4.000 EUR

Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese houtgestoken hocker
Resultaat: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Twee porseleinen beelden, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. (1) Vrouw met karaf en lam. (2) Man met fles en beker, hand gelijmd. Gemerkt N met kroon daarboven. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.

M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

Porseleinen cavalerist te paard paard
Startprijs 80 EUR

Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Doucai schaal Ø 15,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

Zes delen aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zes delen Hollands aardewerk. Onder andere; Mobach, Zaalberg. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Twee glas-in-lood raamhangers
Resultaat: 180 EUR

Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Hollandse tegels
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Vogel decor. Afmeting: 13 x13 cm. Beschadigd. In redelijke staat.

Lot 4-pas tegels (36x)
Resultaat: 200 EUR

36x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.