Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...
Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...
Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.