Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese oorvaas, H 20 cm. 7118
Chinese oorvaas, H 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 35 cm. 7126
Chinese maanvaas, H 35 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22,5 cm. 7149
Chinese vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 35 cm. 7160
Chinese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese celadon schenkkan, H 29 cm. 7188
Chinese celadon schenkkan, H 29 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 33 cm. 7196
Chinese pijpvaas, H 33 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot Ø 9 cm. 7369
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot Ø 9 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur, H 21 cm. 7471
Chinees bronzen figuur, H 21 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 31 cm. 7481
Twee Chinese vazen, H 31 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm. 7562
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 20 cm. 7583
Chinese censer Ø 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 40 cm. 7677
Chinese vaas, H 40 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1008
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Keith Haring, Dansende zwangere dames 1199
Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Tien antieke tegels 2162
Tien antieke tegels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Verzamelalbum met 31 diverse munten 2172
Verzamelalbum met 31 diverse munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Colt revolver, L 28 cm. 2724
Antieke Colt revolver, L 28 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Porseleinen pop 3004
Porseleinen pop

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Diecast tafelklok, H 27 cm. 3544
Antieke Diecast tafelklok, H 27 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast 4024
Franse vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm. 7000
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm. 7010
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm. 7073
Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7101
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm. 7125
Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7325
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese lampenvoet, H 21 cm. 7377
Chinese lampenvoet, H 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, Ø 13 cm. 7505
Chinese gemberpot, Ø 13 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm. 7510
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Imari vazen, H 20 cm. 7559
Twee Imari vazen, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pandora armband met goud 594
Pandora armband met goud

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 38
Zilveren broodmand

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand, 1930 118
Zilveren broodmand, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring saffier en diamant, Lady Di 511
Gouden ring saffier en diamant, Lady Di

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden armband met diamant 527
Witgouden armband met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 607
Gouden zakhorloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Josef Israëls, Heren portret 1050
Josef Israëls, Heren portret

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Anthony Keizer, Paddestoelen 1142
Anthony Keizer, Paddestoelen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 96 cm. 2033
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 96 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Prachtige Franse likeurkelder 2153
Prachtige Franse likeurkelder

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm. 2731
Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm. 3504
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1830 3510
Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Christiaan Huygens A'damse staartklok 3513
Christiaan Huygens A'damse staartklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule. 1820 3548
Antieke Franse pendule. 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse miniatuur pendule, 1820 3568
Franse miniatuur pendule, 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800 4001
Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jaren 60 design boekenkast 4249
Jaren 60 design boekenkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse theebus, H 10,5 cm. 6038
Delftse theebus, H 10,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
36x Bijbelse tegels 6072
36x Bijbelse tegels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 16 cm. 7001
Twee Chinese vazen, H 16 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode 7020
Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7063
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm. 7072
Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm. 7136
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm. 7146
Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm. 7214
Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 20 cm. 7220
Chinese wierookbrander Ø 20 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7228
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm. 7261
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7329
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 26 cm. 7405
Chinese tulpenvaas, H 26 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm. 7469
Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vierkant celadon vaas, H 28 cm. 7507
Vierkant celadon vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm. 7521
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 35 cm. 7522
Chinese maanvaas, H 35 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 24,5 cm. 7532
Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 21 cm. 7566
Chinees bord Ø 21 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese penselen pot Ø 21 cm. 7619
Chinese penselen pot Ø 21 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heren horloge met chatelaine 829
Heren horloge met chatelaine

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine met naai-accessoires 39
Zilveren chatelaine met naai-accessoires

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Gouden broche met amethist, jade en diamant 739
Gouden broche met amethist, jade en diamant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Witgouden broche met diamant 528
Witgouden broche met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 678
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden rijring met diamant 719
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden alliancering met diamant 733
Gouden alliancering met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Zelfportret 1009
J. Mankes, Zelfportret

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Evert Moll, Haven met hooikapschuur 1028
Evert Moll, Haven met hooikapschuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955 1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel 1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren ballerina 2281
2x Gietijzeren ballerina

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Koppel percussie pistolen, L 22 cm. 2745
Koppel percussie pistolen, L 22 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Franse tandheugelklok, 1880 3506
Antieke Franse tandheugelklok, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse boulle klok 3534
18e Eeuwse Franse boulle klok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse barok opzetkast 4002
18e Eeuwse Duitse barok opzetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eiken vitrine opzetkast 4003
Eiken vitrine opzetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Bruhl designstoel 4029
2x Bruhl designstoel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse kussenkast, 1880 4246
Antieke Hollandse kussenkast, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee vergulde Fransen figuren 5096
Twee vergulde Fransen figuren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6189
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie-delig Chinees kaststel 7025
Drie-delig Chinees kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7229
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

450 EUR