Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersen nachtkastje 4208
Kersen nachtkastje
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Mahoniehouten penantkast 4207
Mahoniehouten penantkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4206
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen

Resultaat:

90 EUR

Mahonie kabinet, 1800 4204
Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR
Biedermeier naaitafel 4203
Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR
Engelse tafel 4202
Engelse tafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Engelse bijzettafel Ø 65 cm. 4201
Engelse bijzettafel Ø 65 cm.

Resultaat:

100 EUR

Antieke Duitse buffetkast, 1910 4199
Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 275 EUR
Eiken secretaire 4198
Eiken secretaire
Startprijs 500 EUR
Kastje (kersen) 4197
Kastje (kersen)
Startprijs 150 EUR
Mahoniehouten pianokruk 4196
Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4195
18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 140 EUR
Engelse armleunzetel, 1890 4194
Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR
Tafel met klauwpoten 4192
Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR
Franse naaitafel, 1860 4191
Franse naaitafel, 1860
Startprijs 250 EUR
3-Delig bankstel met velours bekleding 4190
3-Delig bankstel met velours bekleding
Startprijs 150 EUR
Brede lederen relax stoel 4189
Brede lederen relax stoel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eiken kist met beslag 4188
Eiken kist met beslag

Resultaat:

60 EUR

Antieke bijzettafel, 1930 4187
Antieke bijzettafel, 1930
Startprijs 50 EUR
Eiken salontafel 4186
Eiken salontafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eiken side table met lades 4184
Eiken side table met lades

Resultaat:

100 EUR

Lederen poef 4183
Lederen poef
Startprijs 60 EUR
Electrische sta-op stoel van Prominent 4179
Electrische sta-op stoel van Prominent
Startprijs 80 EUR
Twee-zits Louis Seize-stijl bank 4178
Twee-zits Louis Seize-stijl bank
Startprijs 120 EUR