H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.