Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Set karaffen met zilveren voet
Resultaat: 190 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...

7x Diverse antieke pistolen (defect)
Resultaat: 400 EUR

Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.

Twee antieke randvuur pistolen, L 18 - 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Revolver, L 17 cm.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 23 cm.
Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Pompiers devourment de chassenay. Geen binnenhelm. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 28 x 19 cm. In goede staat.

Koppel antieke Duitse percussie pistolen
Startprijs 400 EUR

Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Zilveren reiswekker
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...

12 Zilveren messen
Resultaat: 200 EUR

Twaalf messen met zilveren gevulde heften, model met filetrand. 6 tafelmessen en 6 dessertmessen, 20 en 24 cm. In goede staat.

Zilveren gebaksschep, 1910
Startprijs 70 EUR

Zilveren 835/000 gebaksschep. Floraal gegraveerd, deels getordeerde steel, heft met parelrand. Mr. A.C. Kooiman-Schoonhoven. j.l.: A = anno 1910. Afmeting: L 27 cm. Gewicht circa 80 gr. In goede staat...

3 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Drie delen zilver, met een rechthoekig schaaltje, 925/000, op 4 klauwpootjes, 12x5,5x2,5cm, een kluwenmandje, 833/000, met gezaagd decor, bodem ontbreekt, wat uit model, 8,5x8x9,5cm. en een geldclip m...

Zilveren jardiniere
Resultaat: 600 EUR

Antieke zilveren jardiniere met witmetalen binnenbak. Prachtig uitgewerkte jardiniere, ovaal gecontourneerd model, geplaatst op 4 bewerkte poten met acanthusbladeren en vleugels, rijkelijk versierd me...

Antieke memento mori 1780
Startprijs 1.900 EUR

Antiek zilveren memento mori horloge, 925/000, zakhorloge in de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk en voorzien van zilveren ketting en sleutel. Uurwerk voorzien van gravure: carn...

Zilveren schaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren tafelschaal, 800/000, Gecontourneerd model, schelpvormig, met een geschulpte uitgewerkte rand, binnenin voorzien van floraal graveerwerk. De schaal heeft een uitgewerkte vissenkop d...

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.
Resultaat: 900 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.

Antiek Indonesisch kapmes + schede
Resultaat: 90 EUR

Antiek houtgesneden Indonesisch kapmes met metalen beslag en houten schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede originele staat.

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Ottomaans zilveren kromzwaard
Resultaat: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...