Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Schertz figuur, H 20 cm.
Resultaat: 110 EUR

Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.

Lepelrek met tinnen lepels
Startprijs 40 EUR

Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Boerin in stal
Startprijs 700 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Josef Israëls, Heren portret
Resultaat: 500 EUR

Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.

Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Drie messing overlay beelden
Resultaat: 120 EUR

Drie messing overlay beelden. Bronskleur. Tweede helft 20e eeuw. 2x naar Miro, nr. 1763/3999 en nr. 1301/3990, Inver Art Spain. 1x naar Xaloc, nr. 76/3999, Inver Art Spain. Afmeting: H 35 - 36 cm. In ...

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 80 EUR

Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Lot Duits trein-speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot Duits trein-speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; G.F.N. tenderloc, beschadigd. Twee Fleischmann wagons. Eén seinpaalburg, niet compleet. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/matige staat.

Antiek bronzen figuur, Dame op ezel
Resultaat: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Groot bronzen beeld van August Kühne
Startprijs 1.200 EUR

Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren pendule stel
Startprijs 400 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Samuel Marti Paris. Met bokalen, één verguld hengsel los erbij. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met bronzen armaturen. Afmeting: 30 - 49 cm. In goede ...

Friese kortstaart klok, 1800
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Zeven Murano bloemen
Resultaat: 100 EUR

Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Capucijne chocokoppen
Resultaat: 225 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Grote Murano flacon, H 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Murano-glazen flacon met plated stop. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinees miniatuur kaststel, H 14 - 15 cm.
Startprijs 450 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met floraal decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Oude Warmink wandklok
Resultaat: 50 EUR

Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose brushwasher Ø 21 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee antieke uurwerken
Startprijs 100 EUR

Twee antieke ijzeren uurwerken voor onderdelen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Meissen dekselterrine
Resultaat: 200 EUR

Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.

Twee Sevres-stijl vazen, H 113 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen vazen met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese ghendi, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal decor. Bovenrand restauratie + kleinere tuit restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Engelse zuil + bloempot
Startprijs 100 EUR

Engelse terracotta bloempot op terracotta zuil met klassistische figuren voorstelling. Bodemmerk + nummer. 20e Eeuw. Bloempot scherf ingelijmd. Afmeting: H 100 x Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen
Resultaat: 150 EUR

Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Drie delen Delfts fayence
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws Delfts fayence. (1) Boterpot, beschadigd. (2) Delfts vergiet, gelijmd. (3) Onderschotel vergiet, goed. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Met krijger decor. 1x Gemberpot. 1x Vaas, bodemmerk. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.

Lot mangaan tegels (28 st.)
Resultaat: 250 EUR

Lot van 28 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschapstegels. Afmeting: 13 x 13cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. 1x Schaal, rond, randschade. 1x Bloempot, ovaal, haarscheuren. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht
Resultaat: 170 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 130 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...

2x Chinese Blanc de Chine figuren, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke Gouda vaas, 1910
Startprijs 100 EUR

Antieke Gouda platelen pijpvaas. Schilder P. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Drie antieke Delftse borden
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Naar lampetkan. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Resultaat: 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) Kom, landschap/floraal decor, vier tekens bodemmerk, 19e eeuw. (2) Twee acht-kantige kopjes met peterselie decor, vier tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeti...

Majolica vaas + koektrommel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek keramiek. (1) Jugendstil majolica vaas, gemerkt J.S. 848, circa 1900, chips voet. (2) Koekjestrommel, gemerkt, Engeland, circa 1900. Afmeting: 21 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels Wedgwood
Startprijs 60 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Antieke Japanse schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Henriëtte Huquenin, Muziektent
Resultaat: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Johannes Matthijs Lion, Texelse platbodem
Resultaat: 750 EUR

Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot Ø 12 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen borden, onder meer Familie Rose. Figuren in haven/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

Anton Muller, Stilleven met chrysanten
Resultaat: 110 EUR

Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

A. van Wieringen, Konijnen in stal
Resultaat: 200 EUR

A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal met zilveren beugel Ø 17,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Chinese blanc de chine vaas, H 45 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen blanc de chine vaas met kraanvogel decor + signatuur. Afmeting: H 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Grote zilveren strooier
Resultaat: 200 EUR

Fraaie grote zilveren strooier, 833/000, getorste model met plooien geplaatst op een ronde voet met voluten. De strooidop, met doorlopend getorste bewerking is opengewerkt met sterren en kruldecor. Be...

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 60 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat

Zilveren kom
Resultaat: 80 EUR

Zilveren kom, 925/000, rond model, op ronde voet, voorzien van cannelures. MT.: Williams ltd, Birmingham, jl.:e:1904. ø11x9cm. ca 113 gram. Minimaal deukje, verder in goede staat.

Chinees borduurwerk op zijde
Resultaat: 90 EUR

Chinees borduurwerk op zijde, met afbeelding van een Chinese porseleinen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Grote zilveren strooier
Startprijs 170 EUR

Grote zilveren strooier, 915/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een strooidop met gezaagde traanvormen. Spanje tussen 1934-1988. ø7,5x20 cm. ca 123 gra...

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Zilveren sigarettenetui, 1904
Resultaat: 60 EUR

Floraal gegraveerd zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde. Zogenaamd heupmodel. Gegraveerd met naam R. Knagg Blackburn. Meesterteken W.A. Birmingham. Jaarletter e = anno 1904. Afmeting: 9 x ...

Meissen theepot
Resultaat: 225 EUR

Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.

C. de Bruijn, Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startprijs 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1915
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Jaeger LeCoultre tafelbarometer
Resultaat: 375 EUR

Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Zilveren miskelk
Startprijs 950 EUR

Bijzondere zilveren miskelk, 950/000, Op ronde voet met cartouches met voorstellingen van heilige figuren. Het deksel is voorzien van Floraal decor en bekroond met een kruis als knop. De kelk is deels...

Twee zilveren tondeldoosjes
Resultaat: 190 EUR

Twee zilveren tondeldoosjes, 800/000, met gedreven bandbewerking en graveerwerk. Beide tondeldoosjes zijn voorzien van een ketting. 20x80mm. en 17x100mm. Wat sleets en een paar kleine scheurtjes. Verd...

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Lot divers (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.