18e Eeuws Chinees porseleinen bord met mandarijn decor. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 750/000, mechanisch voorzien van een rechthoekige kast met afgeronde hoeken. 24x28mm. Bevestigd aan een lerenband. Kastnummer: 30.0160. 352/ 048M587. Werkend. Wat draagsporen,...
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen kaarskandelaren in Sevres-stijl. Met figuren/goud decor en bronzen versiering. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Dameshorloge, Omega Constellation, staal met goud, voorzien van een parelmoer wijzerplaat. Het horloge heeft een gouden lunette met romeinse cijfers. Breedte horloge 25 mm. kastnummer: 56652259. Wat ...
Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...
Zilveren thorarolhouder, 800/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en gezaagd decor met krullen en bladdecor. Op de koker zit een ovaal cartouche. ø3,1x16cm. Gedeukt. ca 48 gram.
Kleine 18e eeuwse Chinese Familie Rose porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Liggende flacon, ovaal model met een geelgouden kraag en dop met bolle bewerking versierd met graveerwerk. Klein gaatje in de dop. Voorzien van binnenstop...
Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: J.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.:V:1830. 13x8x2,4cm. ca 170 gram. Enkele restauratieplekjes verder in goede sta...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Geelgouden knoopsgat versierder, 585/000, in de vorm van een insect met als lichaam een ovaal cabouchon geslepen turkoois. 24x20mm. ca 3,0 gram. MT.: H.Kreeft, Hoorn ca 1916. In goede staat
Lot met zilveren lepels en taartschep, 835/000, een theeduim en 5 theelepels met floraal bewerkte steel, 8,5-11cm, 10 theelepels met ribdecor, 11 cm, 6 theelepels met deels getorste steel en biedermei...