Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne 1204
Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne
Startprijs 80 EUR
J.Tuymans, Bloemstilleven met mand 1211
J.Tuymans, Bloemstilleven met mand
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard 1218
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien 1261
Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startprijs 150 EUR
De Rooy, Havengezicht Amsterdam 1268
De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek penvuur revolver, L 26 cm. 2733
Antiek penvuur revolver, L 26 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek penvuur revolver, L 28 cm. 2734
Antiek penvuur revolver, L 28 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, L 22 cm. 2747
Dubbelloops pistool, L 22 cm.

Resultaat:

275 EUR

Gewerentas+gordel 2748
Gewerentas+gordel
Startprijs 100 EUR
B. Mulder, Winters landschap met schaapskooi en herder 1282
B. Mulder, Winters landschap met schaapskooi en herder
Startprijs 140 EUR
P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt 1283
P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Porseleinen Delfts-blauwe klok, 1920 3595
Porseleinen Delfts-blauwe klok, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke appelklok 3596
Antieke appelklok

Resultaat:

60 EUR

Roomstel 316
Roomstel
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Landschap met koeien aan waterkant 1297
Ongesigneerd, Landschap met koeien aan waterkant
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonmandje 30
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren lepels (Denemarken) 31
Zilveren lepels (Denemarken)

Resultaat:

100 EUR

Antieke Franse pendule, 1900 3610
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Porseleinen Meissen kaarskandelaren, H 18 cm. 6180
2x Porseleinen Meissen kaarskandelaren, H 18 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Zilveren snuifdozen 45
2 Zilveren snuifdozen

Resultaat:

100 EUR

Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw 330
Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Karaf met zilver en kristal 331
Karaf met zilver en kristal
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e - 19e Eeuwse Friese wandschotel Ø 28 cm. 6194
18e - 19e Eeuwse Friese wandschotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR