Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm. 6195
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden choker met diamant saffier, robijn 525
Witgouden choker met diamant saffier, robijn

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Arts & Crafts bureauklok, 1910 3645
Arts & Crafts bureauklok, 1910

Resultaat:

80 EUR

Duitse Vorderzappler klok 3646
Duitse Vorderzappler klok
Startprijs 190 EUR
Lot porselein, divers 6230
Lot porselein, divers
Startprijs 25 EUR
Zilveren tabaksdoos 80
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 180 EUR
Verkocht
3 Zilveren snuifdoosjes 81
3 Zilveren snuifdoosjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm. 7634
Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7635
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Antieke lady Di ring 539
Antieke lady Di ring
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm. 6244
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Delfts, divers  (8x) 6245
Lot Delfts, divers (8x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7035
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

425 EUR

2 Zilveren tasbeugels en broche 130
2 Zilveren tasbeugels en broche
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Tafelstuk met zilver 131
Tafelstuk met zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 50 cm. 7048
Chinese Familie Rose vaas, H 50 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm. 7049
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Witgouden ring met diamant 540
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari 7084
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Buffetklok, 1930 3660
Buffetklok, 1930

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Delen kristal met zilverwerk 166
2 Delen kristal met zilverwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Collier met saffieren 575
Collier met saffieren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm. 7670
Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Zilveren tafelstuk 180
Zilveren tafelstuk
Startprijs 350 EUR