Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Smeedijzeren waag 2026
Smeedijzeren waag

Resultaat:

120 EUR

Pierre Comba, Mediterraans landschap 1436
Pierre Comba, Mediterraans landschap
Startprijs 250 EUR
J. Gregoire,  Vaas met bloemen 1429
J. Gregoire, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Voluptueuze dame 1422
Onduid. gesig., Voluptueuze dame

Resultaat:

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Parijs stadsgezicht 1393
Onduidelijk gesigneerd, Parijs stadsgezicht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht 1386
F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Theo Kuipers, Expressionistisch 1379
Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm. 6148
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

80 EUR

Onduid. gesig., Italiaans landschap 1372
Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot mangaan tegels (18 st.) 6141
Lot mangaan tegels (18 st.)

Resultaat:

160 EUR

Vijf Hollandse herdenkingsborden 6134
Vijf Hollandse herdenkingsborden
Startprijs 70 EUR
A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek 1343
A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startprijs 150 EUR
3x Gerold porseleinen figuur 6098
3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR
Antiek porseleinen figuur, H 57 cm. 6091
Antiek porseleinen figuur, H 57 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm. 6084
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese pelgrimfles, H 29 cm. 7595
Chinese pelgrimfles, H 29 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7588
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Japans Kutani porselein (6x) 7581
Lot Japans Kutani porselein (6x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6048
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7574
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Keramieken kip+haan 6041
Keramieken kip+haan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR