Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.