Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Limoges miniatuur set tafel met stoelen 3001
Limoges miniatuur set tafel met stoelen
Startprijs 120 EUR
Antiek bronzen beeld, Meisje 5014
Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm. 7258
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen stier naar Picasso 5031
Bronzen stier naar Picasso

Resultaat:

90 EUR

Drie porseleinen poppen 3018
Drie porseleinen poppen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand 5048
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees (3x) 7275
Lot Chinees (3x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse reiswekker 3503
18e Eeuwse Franse reiswekker

Resultaat:

1.000 EUR

Indonesisch snijstuk, H 47 cm. 5065
Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3520
Engelse staande klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 16 cm. 7292
Chinese waterpot Ø 16 cm.

Resultaat:

130 EUR

Vier Heilig beelden 5082
Vier Heilig beelden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke Franse wekker, 1900 3537
Antieke Franse wekker, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm. 7309
Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.

Resultaat:

140 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok, H 208 cm. 3554
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 208 cm.
Startprijs 300 EUR
Twee antieke bronzen figuren 5099
Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kleine kolompendule (Josephientje), 1920 3571
Kleine kolompendule (Josephientje), 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60 cm. 7326
Grote Chinese vaas, H 60 cm.

Resultaat:

150 EUR

Sculptuur naar J. Altorp, Aap 5112
Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR
Indonesisch houten figuur 5106
Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR
Verkocht
8x Swarovski figuren 5511
8x Swarovski figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm. 7343
Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie delen antiek glaswerk 5528
Drie delen antiek glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 32 cm. 7360
Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat:

375 EUR