Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vergulde pen, Dupont 2230
Vergulde pen, Dupont

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees (3x) 7275
Lot Chinees (3x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kleine model koets 2247
Kleine model koets

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Witgouden collier met amethist 800
Witgouden collier met amethist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie delen antiek glaswerk 5528
Drie delen antiek glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee kraantjeskannen 2264
Twee kraantjeskannen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 16 cm. 7292
Chinese waterpot Ø 16 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Barnstenen colliers 817
Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Gietijzeren ballerina 2281
2x Gietijzeren ballerina

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm. 7309
Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm. 6019
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.

Resultaat:

400 EUR

Pallas adora automaat 834
Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm. 6036
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm. 2294
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1008
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

550 EUR

Koperen houtbak 2311
Koperen houtbak
Startprijs 60 EUR
Drie delen antiek snijwerk 2328
Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel 6053
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60 cm. 7326
Grote Chinese vaas, H 60 cm.

Resultaat:

150 EUR

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij 1025
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm. 7343
Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm.

Resultaat:

80 EUR

Limoges miniatuur set tafel met stoelen 3001
Limoges miniatuur set tafel met stoelen
Startprijs 120 EUR