Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Imari vaas, H 25 cm.
Resultaat: 80 EUR

Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

8x Antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Flacon met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Duits porseleinen flacon, buikmodel, met zilveren kraag en dop, 833/000, voorzien van een getrembleerde bewerking. ø4,5x8cm. Voorzien van binnenstop. In goede staat.

12 Zilveren lepel + 6 vorken
Resultaat: 80 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels en 6 zilveren vorken, 835/000, met ribbewerking. 6 Borrellepels, 6 theelepels en 6 taartvorkjes, 8,5-13cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ca 193 gr...

3-Delig zilveren servies
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig 800/000 zilveren miniatuur koffieservies in empire-stijl. Voorzien van oorgrepen, sierrand en staand op ronde standring. Afmeting: H 5 cm. MT.: F.W.Coppini, Italy. In goede staat.

Twee porseleinen wandschotels, 1880
Resultaat: 80 EUR

Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

Zeven antieke Chinese schotels Ø 13-15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse antieke Chinees porseleinen schoteltjes. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren soeplepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren 835/000 soeplepel met ovale gecontourneerde bak, en steel met filetrand. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: P: 1874. Afmeting: 26 cm. Gewicht: circa 186 gr. In goede staat.

Zilveren kaviaarschaaltje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren kaviaarschaaltje, 925/000, in de vorm van een schelp, geplaatst op 3 krulpoten, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. London, jl.:c:1977. 14x12x4cm. ca 105 gram. In zeer goede staat

Zilveren suikerbak met blauw glas
Resultaat: 80 EUR

Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...

Theebus met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Bol geslepen flacon met zilveren rand voorzien van graveerwerk en een dop met graveerwerk en een punt. ø8x18,5cm. In goede staat

Cassette met zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, Art Deco, met een puntbak en een rechthoekig gecontourneerde steel met bloemdecor. 11 cm. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, 1906-1941. Totaal ca 130 gram. In go...

Theebus met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 925/000, Geslepen flacon op een geslepen voet in bloemvorm, voorzien van een bolle kraag. En een dop in de vorm van een pompoen met blad. Enkele ...

Zilveren visite kaartenhouder
Resultaat: 80 EUR

Zilveren visitekaarhouder, 13 Loth, 812/000,BWG, rechthoekig model gemaakt uit filigrain. 6x9cm. Dikte 6 mm. ca 50 gram. In goede staat.

Schaar met zilveren grepen.
Resultaat: 80 EUR

Schaar met zilver, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk en voorzien van een schede versierd met graveerwerk. 14 cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Zilveren (mantel)gesp
Resultaat: 80 EUR

Zilveren gesp, 833/000, gecontourneerd model met filigrain en knoppen. 10x5cm. ca 35,3 gram. Klein stukje van een knoopje ontbreekt, verder in goede staat.

Stel strooiers
Resultaat: 80 EUR

Stel Empire sterling zilveren zoutstrooiers 925/000 met afschroefbare strooidop. Met glazen binnenpotjes. Afmeting: H circa 8 cm. In goede staat.

Zilveren kom
Resultaat: 80 EUR

Zilveren kom, 925/000, rond model, op ronde voet, voorzien van cannelures. MT.: Williams ltd, Birmingham, jl.:e:1904. ø11x9cm. ca 113 gram. Minimaal deukje, verder in goede staat.

Snuifdoos & sieradendoos
Resultaat: 80 EUR

Lot met een sieradendoos en een zilveren snuifdoosje, 833/000. Glazen kistje met geelmetaal, geplaatst op 4 pootjes, 8x6x6cm, en een snuifdoosje, rechthoekige gecontourneerd model voorzien van gepoint...

5x Glaswerk met o.a. zilver montuur
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen glaswerk, een vierkante odeurflacon met diagonaal slijpwerk en voorzien van een zilveren schroefdop met getorste bewerking en vage monogramgravure, 925/000, 5x5x10cm, een klein strooipotje ...

Witgouden ring met parel
Resultaat: 80 EUR

Witgouden ring, 585/000, met parel. Witgouden solitairring met een parel, ø 6mm. en een zigzag bewerking in een deel van de band. ø 54. ca 1,6 gram. In goede staat.

Broche/hanger met agaat en parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met zilveren bovenkant. Versierd met agaten en diamant en een parel. Ruitvormige opengewerkte broche met 4 peervormig gefacetteerde agaten en een ronde cabouchon aga...

Granaat oorknoppen
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...