Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Imenso 816
Lot Imenso

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren klemband 772
Zilveren klemband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Seiko horloge 619
Seiko horloge

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tien messen met plated heft 284
Tien messen met plated heft

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese nap 7174
Chinese nap

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee delen Duits aardewerk 6232
Twee delen Duits aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek porseleinen tablet 6214
Antiek porseleinen tablet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vier glazen Murano figuren 5536
Vier glazen Murano figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vier delen glaswerk 5535
Vier delen glaswerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Afrikaans borstbeeld 5056
Afrikaans borstbeeld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits keramiek 2333
3x Antiek Duits keramiek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee aardewerken lampen 2325
Twee aardewerken lampen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot koperwerk (6x) 2323
Lot koperwerk (6x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1398
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm. 6217
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Drie delen antiek glaswerk 5538
Drie delen antiek glaswerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vijf glazen zwanen figuren 5537
Vijf glazen zwanen figuren

Resultaat:

20 EUR

Zandstenen kapel 2144
Zandstenen kapel
Startprijs 9.800 EUR
Grote oude bronzen boeddha 7026
Grote oude bronzen boeddha
Startprijs 8.000 EUR
Cornelis Le Mair, Stilleven 1006
Cornelis Le Mair, Stilleven
Startprijs 7.000 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame 5005
Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 6.800 EUR
Gouden armband met bedels 501
Gouden armband met bedels
Startprijs 6.000 EUR
Geelgouden armband met diamanten 506
Geelgouden armband met diamanten
Startprijs 5.000 EUR
2x Zandstenen leeuw 2145
2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR