Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese hang bloempot Ø 21 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen hangbloempot met rondom figuren in berg/landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen eetstokjeshouder
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese opbergdoos t.b.v. gebedskralen
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese celadon schenkkan, H 29 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 33 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met perzikboom/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot Ø 9 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, H 21 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees verguld bronzen boeddhistisch figuur met polychromie. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 31 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met krijger in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.

18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, Ø 13 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Imari vazen, H 20 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee Imari porseleinen vazen met bronzen montuur. 19e Eeuw. Eén vaas rand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 20 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met donkerbruin glazuur, oren en ringen. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 26 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tulpenvaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee diepe Chinees porseleinen schotels met paars/groen glazuur + goudrand. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,2 x Ø 18 cm. In goede staat.

Vierkant celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Resultaat: 450 EUR

Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Resultaat: 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas, H 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Yongzheng theepot
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yongzheng theepot met Familie Rose floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Dubbele Chinese brushpot
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Geribbelde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten
Resultaat: 450 EUR

Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,1 cm.
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempot Ø 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bolvaas, H 12 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese schaal op voet Ø 18 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas, H 92 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese knobbelvaas, H 39,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot + comfoor
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 11 x Ø 12,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver decor in lotusbloem vorm. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese draken kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 31 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 45 - 46 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...

Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x)
Resultaat: 375 EUR

Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Chinese diepe schaal Ø 21 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen diepe schaal met schubachtig glazuur. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vissenkom Ø 37 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vissenkom met floraal decor rondom. Zes tekens bodemmerk, met binnenin karper in vijver afgebeeld. Afmeting: H 16 x Ø 37 cm. In goede staat.