Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Japans Satsuma porselein, 1920
Resultaat: 70 EUR

Twee delen antiek Japans Satsuma porselein. (1) Bloempot, goud/figuren decor. (2) Vaas, floraal/figuren. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Chinese theebus + Yixing trekpot
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees Yixing steengoed. 1x Trekpot in pompoen-vorm. 1x Theebus, gemerkt. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen vaas met mintgroen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...

Vijf Japanse kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Twee antieke Familie Rose kopjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijner kom Ø 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Twee antieke gemberpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot beschadigd. Afmeting: circa 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 15 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.

Chinese Familie Rose vaas, H 20 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma vaas, H 49 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Satsuma vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,7 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met pagode in landschap decor. Eén schotel chip + haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 19e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. (1) Vaas met prunus decor, bovenrandschade. (2) Familie Rose theekan met tekst. (3) Losse deksel, chips binnenrand. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese theepot
Resultaat: 60 EUR

Grote gemerkte Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Twee Kutani pijpvazen, H 21 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee porseleinen Kutani pijpvazen. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.

7x Japanse Kutani pijpvazen, H 15 - 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

4x Oosters houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud Oosters houtsnijwerk. Onder andere Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen bloempot met zee/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma bloempot, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse Satsuma bloempot met figuren/goud decor. Circa 1920. Gaatje in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kameleons, H 24 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schaaltjes, kopje en een kom. Verte floraal decor. Met bodemmerk. Twee schaaltjes chips, rest goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

3x Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.

Chinese rituele wijnhouder
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen rituele wijnhouder met blauw glazuur + draak. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 15 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese nap
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.