Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese tazza
Resultaat: 350 EUR

Zes-kantige Chinees porseleinen tazza met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 20,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

Vijf antieke Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

7 oude Chinese muntstukken
Resultaat: 350 EUR

Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein, H 14 - 21 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Pijpvaas met theeglazuur + bodemmerk. (2) Vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porsleinen vaas met opgewerkte draak en wolken. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Oude Indiase boeddha, H 33 cm.
Resultaat: 325 EUR

Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26, 5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas op console, H 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal/draak/feniks decor. Met bodemmerk. Op houten console. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 15 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23,5 - 24,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + figuur/floraal decor. Afmeting: H 23,5 - 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen schotels met draken en feniks decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met rood craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 300 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 6,5 x 37,5 x 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese kop en schotels
Resultaat: 300 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met mandarijn decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met bamboe/vogel decor. Haarlijnen, twee randschades. Afmeting: H 9 x Ø 17,5 cm. In redelijke staat.

6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

2x Chinees drakenbord Ø 21 cm
Resultaat: 300 EUR

Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Lot oude/antieke deksels
Resultaat: 300 EUR

Groot lot oude en antieke Chinees porseleinen deksels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 12 cm. Conditie: matig/redelijk/goed.

Chinese celadon schaal Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met tekst + signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 9,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 29,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tazza met brons
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse bronzen met Chinees porseleinen tazza. Floraal/goud/vogel decor. Afmeting: 21 x 29 x 24 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 11,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met tempelhonden in de wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 14 x 18 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese vazen, H 40 - 43 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Twee dekselvazen + één vaas. Beschadigd. Afmeting: H 40 - 43 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen borden, onder meer Familie Rose. Figuren in haven/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Drakenkom met blauw glazuur + bodemmerk. (2) Drakenkom met deksel, geel glazuur en feniks decor, met bodemmerk. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 280 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten op consoles
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor + tekst. Op houten consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 49 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen Ø 9 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Kantonese tazza Ø 27 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse bronzen met Kantonees porseleinen tazza. Figuren/goud decor. Afmeting: 20 x 32 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met tuin/goud decor + onderschotel. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 23 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 43 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor. Eén bodemmerk. Haarlijnen + gelijmd. In matig/redelijke staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm.

Lot Chinees capucijne porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks decor. Afmeting: 20 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Satsuma lamp, H 76 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp. Floraal/figuren/vogel decor. Met vergulde bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel met draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Celadonschaal met tekst Ø 19,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met Chinese tekst + signatuur. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas, H 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.

Chinees bord Ø 19,1 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas met salamander, H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/groen-blauwig verlopen glazuur en salamander. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot Ø 12 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met spelende figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 -31 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, Ø 21 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met mandarijn decor. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, floraal, met bodemmerk, gelijmd. En 2x Kantonese vaas, 18e - 19e eeuw, figuren/floraal/goud decor, 1x bovenrand schade, 1x goed. A...

Drie antieke Chinees/Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.

3x Chinees Imari kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Capucijne chocokoppen
Resultaat: 225 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 32 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese houtgestoken hocker
Resultaat: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (15x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...

Twee Japanse Imari sierschotels Ø 34 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari dekselpotten
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinese Sung porseleinen kommen met kokosnoot-glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Zes Chinese miniatuur vaasjes, H 6 - 9 cm.
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 9 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Resultaat: 225 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.