Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 15 cm. 7587
Twee Chinese kommen Ø 15 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese hang bloempot Ø 21 cm. 7637
Chinese hang bloempot Ø 21 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen eetstokjeshouder 7069
Chinees porseleinen eetstokjeshouder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese opbergdoos t.b.v. gebedskralen 7079
Chinese opbergdoos t.b.v. gebedskralen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese oorvaas, H 20 cm. 7118
Chinese oorvaas, H 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 35 cm. 7126
Chinese maanvaas, H 35 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22,5 cm. 7149
Chinese vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 35 cm. 7160
Chinese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese celadon schenkkan, H 29 cm. 7188
Chinese celadon schenkkan, H 29 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 33 cm. 7196
Chinese pijpvaas, H 33 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot Ø 9 cm. 7369
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot Ø 9 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur, H 21 cm. 7471
Chinees bronzen figuur, H 21 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 31 cm. 7481
Twee Chinese vazen, H 31 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm. 7562
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 20 cm. 7583
Chinese censer Ø 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 40 cm. 7677
Chinese vaas, H 40 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm. 7000
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm. 7010
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm. 7073
Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7101
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm. 7125
Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7325
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese lampenvoet, H 21 cm. 7377
Chinese lampenvoet, H 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, Ø 13 cm. 7505
Chinese gemberpot, Ø 13 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm. 7510
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Imari vazen, H 20 cm. 7559
Twee Imari vazen, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 16 cm. 7001
Twee Chinese vazen, H 16 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode 7020
Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7063
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm. 7072
Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm. 7136
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm. 7146
Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm. 7214
Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 20 cm. 7220
Chinese wierookbrander Ø 20 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7228
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm. 7261
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7329
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 26 cm. 7405
Chinese tulpenvaas, H 26 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm. 7469
Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vierkant celadon vaas, H 28 cm. 7507
Vierkant celadon vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm. 7521
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 35 cm. 7522
Chinese maanvaas, H 35 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 24,5 cm. 7532
Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 21 cm. 7566
Chinees bord Ø 21 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese penselen pot Ø 21 cm. 7619
Chinese penselen pot Ø 21 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie-delig Chinees kaststel 7025
Drie-delig Chinees kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7229
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 23 cm. 7366
Chinese pot Ø 23 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm. 7367
Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese draken vaas, H 22 cm. 7373
Chinese draken vaas, H 22 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Yongzheng theepot 7415
Grote 18e eeuwse Yongzheng theepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm. 7433
Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Dubbele Chinese brushpot 7486
Dubbele Chinese brushpot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese ghendi, H 22 cm. 7503
Chinese ghendi, H 22 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 19 cm. 7657
Chinese vaas, H 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot oude Chinese munten 7658
Lot oude Chinese munten

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,1 cm. 7032
Chinees bord Ø 20,1 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7035
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm. 7051
Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 26 cm. 7129
Chinese bloempot Ø 26 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 12 cm. 7132
Chinese bolvaas, H 12 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schaal op voet Ø 18 cm. 7161
Chinese schaal op voet Ø 18 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote Imari vaas, H 92 cm. 7426
Grote Imari vaas, H 92 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 23 cm. 7546
Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 23 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm. 7603
Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 33,5 cm. 7612
Chinese schotel Ø 33,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm. 7011
18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Chinese knobbelvaas, H 39,5 cm. 7037
Grote Chinese knobbelvaas, H 39,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm. 7110
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese trekpot + comfoor 7141
Chinese trekpot + comfoor

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm. 7145
Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom Ø 21 cm. 7193
Antieke Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm. 7256
Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm. 7284
Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 13,6 cm. 7314
Chinese kom Ø 13,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm. 7318
Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kleine Chinese vaas, H 11 x Ø 12,3 cm. 7339
Kleine Chinese vaas, H 11 x Ø 12,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm. 7387
Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Familie Rose bord Ø 21 cm. 7477
Familie Rose bord Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 7529
Chinese dekselpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm. 7572
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese cup op hoge voet 7584
Chinese cup op hoge voet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm. 7614
Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese draken kom Ø 21,5 cm. 7695
Chinese draken kom Ø 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 9,8 cm. 7709
Chinese kom Ø 9,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese ghendi, H 31 cm. 7074
Chinese ghendi, H 31 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen, H 45 - 46 cm. 7233
Twee antieke Chinese vazen, H 45 - 46 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x) 7328
Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 32 cm. 7360
Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 20 cm. 7570
Chinese schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel 7605
Chinese celadon schotel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese diepe schaal Ø 21 cm. 7264
Chinese diepe schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 25 cm. 7310
Chinese schenkkan, H 25 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 11,6  cm. 7420
Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm. 7466
Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Chinese vissenkom Ø 37 cm. 7473
Grote Chinese vissenkom Ø 37 cm.

Resultaat:

350 EUR