Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met slagwerk op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schatz jaarpendule van messing. 60er-Jaren. Slingerveer defect. Afmeting: 32 cm. Verder in goede staat.
Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met stil achtdaags-uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sfinxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Grote schellak gepolitoerde Franse mahoniehouten empire pendule met brons, bronzen plaquettes en Griekse figuren voorstelling. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: H...
Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...
Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met wijndrinkende edelman. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Slaghamer mist, verder in goede staat. Circa 1840. Afmeting: 36 cm.
Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Hollands Art Deco klokkenstel. Messing, gepolijst. Ontwerp Jan Eisenloeffel. Niet gesigneerd. Circa 1920. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 27 - 35 cm. In geode staat.
Antiek drie-delig Frans Sevres porseleinen klokkenstel met bronzen versiering. Circa 1880. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Antiek Frans marmeren pendule stel. Samuel Marti Paris. Met bokalen, één verguld hengsel los erbij. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met bronzen armaturen. Afmeting: 30 - 49 cm. In goede ...
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zware 19e eeuws vergulde bronzen tafel cartel pendule. Samuel Marti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse pendule met marmer. Circa 1880. Recentelijk opnieuw gekleurd en gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 x 48 x 17 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Antieke Franse albasten empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten mini-staande klok met floraal intarsia. Enchappement, achtdaags-uurwerk. A+N Paris. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie-delig bronzen klokkenstel met putti. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags enchappement, uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met edelman, boek en schilderspalet. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Westminster staande klok in eikenhouten kast. Met harpslinger + seconden aanduiding. Kwartierslag op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok in Louis Seize-stijl. Circa 1920. Lenzkirch 2 million 19464 Agul. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten pendule met zeer groot messing uurwerk + grote opdraaitrommel. Mogelijk jaarloper. Ongemerkt. H 48 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse bureauklok, hout + messing met spoorweg- horloge-uurwerk. Gesigneerd op de platine House Marlborough. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule met brons. Societe Clusienne. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Duitse mechanische bronzen Vorderzappler klok. Neo barok. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Messing cloisonné tafelklok met emaille plaquettes. Mechanisch uurwerk + centrale secondenwijzer. Eind 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse wekkers. Compositie metaal. Circa 1900. Eén klok mist wijzers, verder in goede staat. Afmeting: 39 - 41cm.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren uurwerken voor onderdelen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit regulateur. Weekloper, halfuur-slag. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.