Lot Duits trein-speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; G.F.N. tenderloc, beschadigd. Twee Fleischmann wagons. Eén seinpaalburg, niet compleet. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/matige staat.
Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.
Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen Simon & Halbig pop. Duitsland. Met AHW medaillonteken, Nr. 176. Met slaap-ogen, gelede lichaam + echt-haar-pruik. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 990,, A. 13 M. Met vaste ogen + baby-lichaam. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...
Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...
Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...
Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) A.M. Marseille 3200 meisjespop. (2) Trebor Germany Nr. 22. (3) Schotse jongen met kilt. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.
Lot bespeelde speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys et cetera. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijke staat.
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Grote Hollandse houten speelgoed vrachtwagen met opschrift 'Meubel Transport'. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 20 x 48 x 26 cm. In redelijke staat.
Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 10 stuks oud speelgoed. Duitsland. Bestaande uit; Vier kleine poppen van porselein/papier maché. Drie verzwaarders met porseleinen damesbustes. En een poppenwieg met pop (replica) Simon & Halb...
Lot diverse oude Dinky + Corgi Toys. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke Duitse poppen + poppenkleding. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
Zes antieke Duitse papier maché poppen met kleren. Divers. Circa 1930. Afmeting: 45 - 60 cm. In redelijk/goede staat.