52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Lot Fleischman (trein)speelgoed
Resultaat: 110 EUR

Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.

Acht delen oud/antiek speelgoed
Resultaat: 130 EUR

Acht delen oud/antiek Duits speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; houten poppen, porselein, twee teddy's en een papier maché pop. Afmeting: 20 - 52 cm. In goede staat.

Oude Duitse Käthe Kruse pop
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oude Duitse Käthe Kruse pop met winterkleding aan. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.

Lot antieke poppen (11x )
Resultaat: 150 EUR

Groot lot wagons etc.
Resultaat: 160 EUR

5x Märklin locs HO spoor
Resultaat: 160 EUR

6x Treinlocs, divers
Resultaat: 400 EUR

Porseleinen pop
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse porseleinen pop met lederen lichaam, glazen ogen, oorbellen, echt haar en lederen laarzen. Ongemerkt. Afmeting: 42 cm. het hoofd heeft een barst met haarlijn In redelijke staat.