Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Zes delen oud Japans cloisonné. Divers. 20e Eeuw. Floraal/draken decor. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
Lot van dertien antieke theelichten/comfoors. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 24 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Twee messing Louis Seize-stijl wandlampen. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee portretten in antiek vergulde lijst. (1) pastel van een heer. (2) fotodruk. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke telefoons met bakeliet. 20e Eeuw. (1) Canadian Independent Toronto. (2) Eikenhout met toetsen. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. Empire, circa 1820 Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel met floraal decor. Gemerkt Veuve Perrin. Minimale chips. Afmeting: 10 x 19 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.
Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Turkse metalen kist met halve maan en sterren. Met originele polychromie. Afmeting: 12 x 21,5 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
tweezijdig dienblad, verso schaakbord met intarsia figuren voorstelling. Diverse houtsoorten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Lot van 9 stuks antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: 7 - 16 cm. In goede staat.
Blikken empire stijl tafellamp met blikken kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.