Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek brons/messing
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek brons/messing. Circa 1900. 1x Vergulde wandlamp. 1x Vernikkelde barometer met putti. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tin (5x). Circa 1900 en later. Bestaande uit: 2x Kaarskandelaar. 2x Klepkan, tweede helft 20e eeuw. 1x Schenkkan. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

2x Gipsen piedestal
Startprijs 80 EUR

Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, Officier, H 9 x B 6 cm.
Startprijs 80 EUR

Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.

Haardstel
Startprijs 80 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Startprijs 80 EUR

Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek, divers
Startprijs 80 EUR

Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Twee antieke wandplaquettes
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Hollandse terracotta wandplaquettes met portretten. Eén gesigneerd C. van Dongen 1901. Chips omranding. Afmeting: 28 x 29 cm. In redelijke staat.

Bureau + tafellamp
Startprijs 80 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

6x Oude dekseldozen
Startprijs 80 EUR

Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Wandkandelaren + kroonluchter
Startprijs 80 EUR

Drie delen antiek brons. Circa 1900. Bestaande uit: kroonluchter + twee wandkandelaren. In Hollandse barok-stijl. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 90 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (7x)
Startprijs 100 EUR

Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lakwerk ei onder glazen stolp
Startprijs 100 EUR

Houten lakwerk ei met religieuze voorstelling, onder glazen stolp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Twee antieke strijkijzers
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse messing met ijzeren strijkijzers. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Startprijs 100 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Franse theekist
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Messing amfora vaas, H 56 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.

Lot antiek tin (8x)
Startprijs 100 EUR

Lot (8x) antiek tin. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Twee antieke Louis Seize kandelaren, H 27 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen Louis Seize kaarskandelaren. Circa 1800. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Hanglamp met kristalglas
Startprijs 100 EUR

Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.