Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.