Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren. In zeer goede staat.
Antieke plated Antoine Courtois tuba + koffer. Rue de Nacy Paris. Eerste helft 20e eeuw. Minimale deukjes. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zondagskoets met patent naven. Lühr Oldenburger Wagenfabrik. Circa 1900. Dichte koets met achter-instap, compleet met dissel. Lichte spoor van wormbeval. In goede staat/functioneel. Afm...
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee handspiegels (notenhout + messing) en één historisme briefopener van messing. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Drie Art Deco dienbladen gemaakt van luciferstokjes. Circa 1930. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen. Paard. Circa 1920. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Grote benen opium weegschaal + messing opium pijp met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 59 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten emmers met koperen banden + hengsels. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - 32 cm. In goede staat.
Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Drie antieke muziekinstrumenten. 1x Kinderviool, gemerkt met etiket 's Stradivarius'. 2x Mandoline met notenhout/parelmoer. Afmeting: 47 - 66 cm. In goede staat.