Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen wandschotel met heraliek wapen + schrift Stema Ravaneel 1670. Verso stempel. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Louis Seize kaarskandelaren. Circa 1800. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met putti en kristalglas. 70er-Jaren. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kerkelijke penkandelaren. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee neogotische bronzen kaarskandelaren met ridders. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kaarskandelaren. 3x Antiek, 3x later. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote antieke kerkelijke kaarskandelaar van messing. Art Deco. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Blikken empire stijl tafellamp met blikken kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 - 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met gekleurde mondgeblazen glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee messing Louis Seize-stijl wandlampen. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee Boheems kristallen kaarskandelaren met messing en marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 46 cm. In goede staat.
Koperen tafellamp uit de 20-er jaren. Nieuwe bedrading. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Italiaanse plated tafellamp met drie zeepaarden. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse lampenvoet van albast. Tweede helft 20e eeuw. Chips voet. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse koperen beddenpan met leeuw decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Antiek kopergedreven Fries bewerkte ketel op comfoor. Met landschap decor. Circa 1920. Afmeting: 41 x Ø 19 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Fries eikenhouten kerfsnede kerkelijk offerblok. 19e Eeuw. Afmeting: 22 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; 5x historische wandschotels + één spiegel met borstels. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek koperwerk. Onder andere; parapluhouder, bloempot, schenkkan. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Lot Oosterse kopergeslagen schalen. Divers. Circa 13 stuks. Afmeting: Ø 20 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Culpeppers, English physician and complete herbal. London, by Lewis and Roden MDCCCV. Met florale etsen (kruiden). Band iets beschadigd. Afmeting: 26 x 21 x 6 cm. In redelijk/goede ...
Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 3-delige 18e eeuwse zandstenen kapel. Met beeld van vrouw staande op schildpad. In bovenstuk zijn drie engelenhoofden verwerkt. Afmeting: H 335 x B 145 x D 48 cm. In goede staat.
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
Stel monumentale bronzen kaarskandelaren met putto. Gebruineerd en gepolijst. Met Carrara marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.