Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. Chip binnenrand, verder in goede staat.
Lalique presse papier. Frankrijk. Art Deco. Glazen houder met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In redelijke staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cocktail shaker + zeven kaarskandelaren. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.